Animační programy Jeseníky

Pro rodiny, skupinové a firemní akce, pánské i dámské jízdy, pořádáme animační programy, které Vás zaručeně pobaví. Využíváme místní podmínky, nezalidněnou přírodu a Váš mozek. Zažijte napětí, odhalte tajemství a získejte nová poznání.

7 statečných

 

Připravili jsme pro Vás sedm základních her, odtud název "7 statečných". Animace jsou připraveny outdoor i indoor, sportovní i poklidné. Spolupracujeme s profesionály, kteří mají s animacemi mnohaleté zkušenosti a ručíme za to, že jsou nevšední. Jsme flexibilní a snažíme se maximálně přizpůsobit zákazníkovi - o tom to je.

Pro firemní akce i větší skupiny nabízíme i několikadenní animace (např. 3 dny) upravené dle skladby a zájmů našich klientů na míru.  

1. Honba za pokladem Sněženky

 

Napínavá hra odehrávající se na hotelu Sněženka a v jeho blízkém okolí. Během hry plníte různé úkoly a postupně, krok za krokem, získáváte indicie k rozluštění začarované mapy s umístěním pokladu. Nenechte se mýlit názvem, nejde o hru pouze pro děti, ale i pro dospělé. Připravte se, že spíše než o hodnotu pokladu jde o zábavu. Doba 3-6 hod, cena od 9.900,- až 19.900,- Kč.

 

2. Tajuplný hotel Sněženka

 

Tajemná hra na hotelu Sněženka, kde na různých místech hotelu nacházíte stopy, po kterých dojdete k rozřešení našeho tajemnství. Na cestě absolvujete spoustu her a zábavy. Opět nejde o hru pouze pro děti, ale i pro dospělé. Doba 2-5 hodin, cena od 8.500,- do 15.900,- Kč.

 

3. Hlídání dětí na Sněžence

 

O Vaše dítě se postará zkušená animátorka, zatímco Vy můžete sportovat, relaxovat ve wellness nebo třeba jít si lehnout a prospat se. Děti budou pod dozorem a hravou formou u nich bude rozvíjena kreativita pomocí výtvarné práce, práce s různými materiály a formou společenských her. Dle přání je možno zařadit hravou formou výuka Angličtiny. Cena 180,- Kč/hod.

 

4. Otevřená výtvarná dílna na Sněžence

 

Pro děti i pro dospělé, každý si vyrobí něco na památku na náš hotel nebo si jen tak zkusí zajímavé techniky práce s různými druhy materiálu, pod vedením zkušené animátorky.Cena 180,- Kč/hod.

 

5. Hravá forma výuky Angličtiny na Sněžence

 

Pro děti začátečníky nebo mírně pokročilé ve výuce anglického jazyka. Výuka probíhá pomocí her, kreslení, čtení a praktických cvičení během krátkých procházek po okolí hotelu (jen při určité věkové skladbě dětí). Cena 180,- Kč/hod.

 

6. Cykloturistika Sněženka pro náročnější

 

V okolí hotelu je řada zajímavých tras, které jsou odstupňovány dle náročnosti terénu. Trasami Vás provede nadšený animátor - cyklista, který navíc trasy obohatí zajímavostmi z historie v okolí projížděných tras a v případě zájmu o hry. Doba 5 hodin, cena 5.500,- Kč.

 

7. Cykloturistika Sněženka pro rodiny

 

Jednoduché, nenáročné trasy tak, aby je zvládl každý. Jízda na kole je obohacena o vyprávění z historie i současnosti našeho kraje a o hry pro děti i dospělé. Doba max. 5 hodin, cena 5.500,- Kč.

 

Animační programy nabízíme pouze v předem dohodnutých termínech a podle skutečného zájmu. Animace mají pevné ceny od 5.500,- do 19.900,- Kč v plánované kvalitě. Umíme připravit animaci i na předem daný rozpočet podle požadavku zákazníka, vždy je to na úkor počtu animátorů a použitých rekvizit a celkového času. Umíme i např. trojdenní animace pro skupinu na míru. Při větším počtu zájemců u hodinových sazeb se pevná částka animace dělí počtem účastníků, čím více lidí se na animaci sejde, tím je pro Vás levnější. Bližší informace a ceny rádi sdělíme na vyžádání na recepci hotelu.

 

 
prev
next
pro seniory

Wellness pobyty Jeseníky

2.350 Kč

Přijeďte si k nám relaxovat a ozdravit svého ducha i tělo. Prodloužený wellness pobyt je pro Vás to pravé? ... tak neváhejte

pro seniory

Senioři s dětmi Jeseníky

2.350 Kč

Výhodný pobyt pro babičky a dědečky, kteří nás navštíví se svými vnoučaty. Odměníme Vás pobytem pro jedno dítě zdarma!

pro rodiny

Horská chata Jeseníky

8.500 Kč

Mimo ubytování v hotelu je pro Vás k dispozici také nadstandardně vybavená chata U Sněženky

pro firmy

Firemní akce Jeseníky

800 Kč

Máme zkušenosti s uspořádáním firemních akcí "na míru". Poskytujeme soukromí, klid, wellness a zábavu. 

pro firmy

Skupinové pobyty Jeseníky

800 Kč

Nabízíme ubytování pro větší skupiny - školení, svatby, školy, firmy apod. 

pro firmy

Teambuilding Jeseníky Segway

800 Kč

Teambuilding Jeseníky na horském hotelu Sněženka*** utuží Váš kolektiv a rozhodně nezklame. Víme, jak na to.

pro školy

Lyžařské kurzy školy Jeseníky

480 Kč

Nabízíme Vám výborné podmínky pro školní lyžařské kurzy. Skiareál Hynčice je v bezprostřední blízkosti hotelu (cca 200 m první vlek).

pro školy

Školní pobyty Jeseníky

450 Kč

Máme mnohaleté zkušenosti a pozitivní reference v oblasti ubytování, kvalitního stravování a sportovního vyžití pro školy v přírodě a lyžařské kurzy.

pro školy

Školy v přírodě Jeseníky

450 Kč

Nabízíme pobyty školám v přírodě v komfortním ubytování rekonstruovaného hotelu s vnitřním bazénem, vířivkou, saunou, bowlingem, stolním fotbálkem, hřištěm, ohništěm...

 

pro aktivní

Aktivní dovolená Jeseníky

3.400 Kč

Aktivní dovolená s naší nabídkou pro sportovce! SPORTOVNÍ BALÍČEK wellness hotelu Sněženka

pro rodiny

Pobyt koně Jeseníky

2.360 Kč

Pobyt u nás, v krásné přírodě pod Kralickým Sněžníkem s vyjížďkami na koních Vám zajistí, že zapomenete na denní starosti, vrátíte se opět odpočatí a plní sil