Letní vyžití Jeseníky

Letní dovolená v horách je opravdu velice dobrá relaxace. Pokud vás už omrzely mořské pláže, není nic lepšího, než vyrazit na túru do romantických hor. V okolí hotelu si můžete vybrat ze spousty zajímavých tras.

Pěší turistika

Hynčice pod Sušinou jsou výhodným místem na nízkohorskou turistiku po východním úbočí vnitrozemského hřbetu masivu Králického Sněžníku i k túrám do centra masivu na Sušinu 1321 m n.m a dále k pramenům Moravy a na vrchol Králického Sněžníku 1424 m n.m. Vyhledávaným cílem pěších turistů je údolí Prudkého potoka, kudy vede jedna z nejnáročnějších a nejromantičtějších tras těchto hor.

Vybrali jsme pro vás několik typů na pěší výlety do okolí s přesným popisem cesty. Teď vám už nic nebrání vyrazit.

Za výhledy na Staroměstsko a panoramaty Jeseníků

Hynčice pod Sušinou – Pevnůstky, vlevo lesní zpevněnou cestou, zimní lyžařská běžecká značka červená – Návrší – Stříbrnice, kostel, vpravo, žlutá turistická značka – Hynčice p. Suš. (15 km)

K prameni řeky Moravy a na nejvyšší horu masivu Králický Sněžník

Hynčice pod Sušinou (650 m n. m.) – Pevnůstky, vlevo lesní cestou, zimní lyžařská běžecká značka červená – Návrší – sedlo pod Kralickým Sněžníkem – pramen řeky Moravy -vrchol Kralický Sněžník (1424 m n.m.) - Stříbrnice, kostel, vpravo, žlutá turistická značka - Hynčice p. Suš. (23km)

Temné Hadcovo jezírko – Chrastický Hadec

Hynčice pod Sušinou - Chrastice, vpravo - Chrastice, autobusová zastávka, vlevo zpevněnou polní cestou - přírodní památka Chrastický Hadec, Hadcové jezírko - zpět Chrastice autobusová zastávka, vlevo kolem penzionu Balnea, zpevněnou cestou - Hynčice p. Suš. (13km)

Staroměstské muzeum

Hynčice pod Sušinou - Staré Město, náměstí - Hynčice p. Suš. (10km)

Staroměstská pevnostní stezka

Hynčice pod Sušinou - Staré Město, nádraží, značenou stezkou přes dvě potoční lávky - Pěchotní sruby (okruh 3 km, nebo 7,5 km) – Staré Město nádraží – Hynčice p. Suš.

Cykloturistika

Jako trasy pro cykloturistiku se nabízí řada zpevněných cest nebo asfaltových cestiček po vrstevnicích loukami a lesem. Lze samozřejmě zvolit i náročnější trasy s převýšením nebo trasy po silnicích 2. třídy apod. Tipy na výlety na kole: Paprsek, Kladské sedlo, Dolní Morava, po stopách bunkrů a další rádi poradíme na recepci.

Autem

Pro cestování autem se nabízejí výlety do města Jeseníku a jeho okolí, Javorníku, Lipové Lázně, Ramzové, Šeráku a Červenohorského sedla. Dále lze využít blízkého pohraničního silničního přechodu v Dolní Lipce k návštěvě polského Klodzka. Lákavá je i možnost koupání v termálním koupališti ve Velkých Losinách spojené s prohlídkou zámku a rozlehlého parku.

Projížďky na koních

Nejkrásnější pohled na svět je ze hřbetu koně. Pokud jste milovníci jezdectví, určitě neodoláte projížďce na koni. Doporučujeme jízdárnu v nedalkých Kunčicích, stanoviště u kostelíku. 

 
NOVINKY
LAST MINUTE 2017

Omezená nabídka na pobyty s polopenzí za 600 Kč/os/noc ve dnech 1.11. - 15.11.2017 !

last minute JESENIKY listopad 2017

Jeseníky originální produkt

S hrdostí oznamujeme, že jsme získali certifikát kvality služeb a značku Jeseníky originální produkt.

Jeseniky originalni produkt hotel Sněženka

Zasílání novinek

prev
next
pro aktivní

Podzim na Sněžence 2017

3.050 Kč

Relaxační pobyt s domácí kuchyní, masáží, bazénem, vířivkou a bowlingem v období 17.9.- 30.11.2017 pro 2 osoby. SLEVA 25%!

pro seniory

Wellness pobyty Jeseníky

2.450 Kč

Přijeďte si k nám relaxovat a ozdravit svého ducha i tělo. Prodloužený wellness pobyt je pro Vás to pravé? ... tak neváhejte

pro seniory

Senioři s dětmi Jeseníky

2.450 Kč

Výhodný pobyt pro babičky a dědečky, kteří nás navštíví se svými vnoučaty. Odměníme Vás pobytem pro jedno dítě zdarma!

pro rodiny

Horská chata Jeseníky

8.500 Kč

Mimo ubytování v hotelu je pro Vás k dispozici také nadstandardně vybavená chata U Sněženky

pro firmy

Firemní akce Jeseníky

800 Kč

Máme zkušenosti s uspořádáním firemních akcí "na míru". Poskytujeme soukromí, klid, wellness a zábavu. 

pro firmy

Skupinové pobyty Jeseníky

800 Kč

Nabízíme ubytování pro větší skupiny - školení, svatby, školy, firmy apod. 

pro firmy

Teambuilding Jeseníky Segway

800 Kč

Teambuilding Jeseníky na horském hotelu Sněženka*** utuží Váš kolektiv a rozhodně nezklame. Víme, jak na to.

pro školy

Lyžařské kurzy školy Jeseníky

480 Kč

Nabízíme Vám výborné podmínky pro školní lyžařské kurzy. Skiareál Hynčice je v bezprostřední blízkosti hotelu (cca 200 m první vlek).

pro školy

Školní pobyty Jeseníky

450 Kč

Máme mnohaleté zkušenosti a pozitivní reference v oblasti ubytování, kvalitního stravování a sportovního vyžití pro školy v přírodě a lyžařské kurzy.

pro školy

Školy v přírodě Jeseníky

450 Kč

Nabízíme pobyty školám v přírodě v komfortním ubytování rekonstruovaného hotelu s vnitřním bazénem, vířivkou, saunou, bowlingem, stolním fotbálkem, hřištěm, ohništěm...

 

pro aktivní

Aktivní dovolená Jeseníky

3.400 Kč

Aktivní dovolená s naší nabídkou pro sportovce! SPORTOVNÍ BALÍČEK wellness hotelu Sněženka

pro rodiny

Pobyt koně Jeseníky

2.360 Kč

Pobyt u nás, v krásné přírodě pod Kralickým Sněžníkem s vyjížďkami na koních Vám zajistí, že zapomenete na denní starosti, vrátíte se opět odpočatí a plní sil