Zimní vyžití Jeseníky

Když hory pokryje bílá peřina, tak žádný lyžař nebo snowboardista neodolá a vyrazí na sjezdovku. V okolí hotelu Sněženka*** se nachází oblíbené skiareály se spoustou kvalitních sjezdovek a upravovaných běžeckých tras.

Sjezdové lyžování

Ski areál Kraličák

Přímo v Hynčicích pod Sušinou (180 m od hotelu) se nachází Ski Areál Kraličák s umělým zasněžováním, 8 vleky, 11 sjezdovkami včetně snowparku, celkovou délkou sjezdových tratí 7.610 m a přepravní kapacitou 6.500 osob/hod. Otevírací doba pro denní lyžování 9 - 16 hod. Areál je odbavován jednotným systémem časových skipasů pro všechny vleky.

mapa skiareal kralicak

Cena skipasu - celodenní 440,- Kč, dopolední 300,- Kč (9:00-13:00h), odpolední 300,- Kč (12:00-16:00h), časová na 2 hodiny 250,- Kč, týdenní 1.950,- Kč. Členové klubu Kraličák mají slevy. Vratná záloha na permanentku je 100,- Kč. Prodej skipasů v kase u vleků pouze 180m od hotelu.

Snowpark - nově vybudovaný, zasněžovaný !!!

Nový Snowpark je umístně na levé straně podél vleku Kaple, je dlouhý 350m, převýšení 55m, přepravní kapacita 500os/h. Je zasněžovaný.

Lyžařská škola - Ski School Kraličák

Lyžařská a snowboardová škola je pro naprosté začátečníky i pokročilé lyžaře a snowboardisty, kteří chtějí zdokonalit nebo se naučit něco nového - lyžování se závodními prvky, carving, telemark nebo skoky a akrobatické prvky na snowboardu, freeride, atd.

Půjčovna a servis

V horském skiareálu je půjčovna a servis lyžařského vybavení. Nově se půjčují i brusle pro odpolední bruslení u vleku Kaple.

 

Ski areál Stříbrnice (spojeno), Kunčice (9km), Paprsek (15km), Petříkov (22km), Ramzová (22km), Dolní Morava (28km)...

jsou příklady dalších velmi známých lyžařských středisek v dosahu hotelu. Z vlastní zkušenosti víme, že nejlépe si zalyžujete u nás v Hynčicích pod Sušinou ve Ski Areálu KRALIČÁK, protože zde je to bez front, za 2 hod časové jízdenky jste opravdu vylyžovaní, včetně zkušených lyžařů na černé sjezdovce "Sušina", dlouhé 850m, s převýšením 120m. Je to v místě, auto zaparkujete přímo u sjezdovky, nikam se nemusíte "trmácet" pěšky.    

Běžecké lyžařské tratě

Pokud jste spíše zastánci běžeckého lyžování, pak v okolí hotelu najdete řadu běžeckých, nově strojově udržovaných, tratí např. magistrálu na Dolní Moravu - Králický Sněžník - Návrší - Stříbrnice - Paprsek a další. Areál je tak krásný, že jej navštívila i Česká televize s pořadem Běžkotoulky.

Běžecké lyžařské tratě Sněženka Jeseníky

Podívejte se, jak si náš hotel Sněženka a okolní běžecké tratě užili moderátoři známého pořadu Běžkotoulky zde

 

Sněženka Hynčice pod Sušinou Sněženka Hynčice pod Sušinou Sněženka Hynčice pod Sušinou 3 Sněženka Hynčice pod Sušinou BĚŽKOTOULKY 4

Ubytování v Hotelu Sněženka

Po vydařené lyžovačce vám poskytne náš hotel veškerý komfort pro Vaši relaxaci - sauna, vyhřívaný vnitřní bazén, vířivka, bowling, billiard, stolní fotbálek. A dobré jídlo a pitíRezervujte si svůj pobyt už dnes. V případě dotazu volejte na číslo +420 583 239 008.

Hotel je vhodný jak pro rodinné pobyty, tak i pro školní lyžařské kurzy.

 
prev
next
pro seniory

Wellness pobyty Jeseníky

2.350 Kč

Přijeďte si k nám relaxovat a ozdravit svého ducha i tělo. Prodloužený wellness pobyt je pro Vás to pravé? ... tak neváhejte

pro seniory

Senioři s dětmi Jeseníky

2.350 Kč

Výhodný pobyt pro babičky a dědečky, kteří nás navštíví se svými vnoučaty. Odměníme Vás pobytem pro jedno dítě zdarma!

pro rodiny

Horská chata Jeseníky

8.500 Kč

Mimo ubytování v hotelu je pro Vás k dispozici také nadstandardně vybavená chata U Sněženky

pro firmy

Firemní akce Jeseníky

800 Kč

Máme zkušenosti s uspořádáním firemních akcí "na míru". Poskytujeme soukromí, klid, wellness a zábavu. 

pro firmy

Skupinové pobyty Jeseníky

800 Kč

Nabízíme ubytování pro větší skupiny - školení, svatby, školy, firmy apod. 

pro firmy

Teambuilding Jeseníky Segway

800 Kč

Teambuilding Jeseníky na horském hotelu Sněženka*** utuží Váš kolektiv a rozhodně nezklame. Víme, jak na to.

pro školy

Lyžařské kurzy školy Jeseníky

480 Kč

Nabízíme Vám výborné podmínky pro školní lyžařské kurzy. Skiareál Hynčice je v bezprostřední blízkosti hotelu (cca 200 m první vlek).

pro školy

Školní pobyty Jeseníky

450 Kč

Máme mnohaleté zkušenosti a pozitivní reference v oblasti ubytování, kvalitního stravování a sportovního vyžití pro školy v přírodě a lyžařské kurzy.

pro školy

Školy v přírodě Jeseníky

450 Kč

Nabízíme pobyty školám v přírodě v komfortním ubytování rekonstruovaného hotelu s vnitřním bazénem, vířivkou, saunou, bowlingem, stolním fotbálkem, hřištěm, ohništěm...

 

pro aktivní

Aktivní dovolená Jeseníky

3.400 Kč

Aktivní dovolená s naší nabídkou pro sportovce! SPORTOVNÍ BALÍČEK wellness hotelu Sněženka

pro rodiny

Pobyt koně Jeseníky

2.360 Kč

Pobyt u nás, v krásné přírodě pod Kralickým Sněžníkem s vyjížďkami na koních Vám zajistí, že zapomenete na denní starosti, vrátíte se opět odpočatí a plní sil