Horská chata U Sněženky

Horská chata U SněženkyHorská chata U Sněženky (674 m n.m.) se nachází na východním svahu horského masívu Králický Sněžník v oblasti Staroměstska. Je výchozím turistickým bodem pro návštěvu Jeseníků, Králického Sněžníku a Rychlebských hor. Poskytuje soukromí, kvalitní a klidné ubytování pro rodiny s dětmi a malé skupiny. Je vhodná jak pro aktivní, tak relaxační pobyty nebo romantické prodloužené víkendy. Velkou výhodou je možnost využití služeb a zařízení nedalekého partnerského hotelu Sněženka*** v Hynčicích pod Sušinou, včetně wellness.

Věnujte pozornost i výhodným pobytovým balíčkům ve speciální nabídce.

Vybavení chaty

Horská chata U Sněženky je konfortně a prakticky vybavena pro 8 - 10 osob. V přízemí se nachází obytná část, TV posezení, krbová kamna, jídelní kout, kompletně vybavená kuchyň (varná deska, el.trouba, digestoř, lednice, mikrovlnná trouba, myčka, veškeré nádobí), koupelna s velkou rohovou vanou i separátním sprchovým koutem, samostatně oddělené WC a dostatečné množství úložných prostor (oceníte hlavně v zimě).

V prvním poschodí se nachází dvě samostatné ložnice (2+2)+(2+2), další 2 osoby mohou přespat v obývacím pokoji v přízemí (rozkládací posezení). Chata je dálkově vytápěna ústředním topením z nedalekého hotelu Sněženka*** (možnost regulace na každém radiátoru). Obě ložnice disponují uklidňujícím balkonovým výhledem.

Na terase je situováno příjemné venkovní posezení pro 4 osoby, výhodou je zastřešené posezení u venkovního krbu pro 10 osob, situované hned za chatou, v zahrádce, zcela v soukromí směrem do lesa. Můžete grilovat i za nepříznivého počasí.

Před chatou je bezpečné parkování pro 2 osobní vozy za sebou. Jako hosté chaty můžete využít výhody a služby partnerského hotelu Sněženka*** (restaurace, polopenze, plná penze, billiard, bowling, fotbálek, salónek, dětský koutek, krytý vyhřívaný bazén, venkovní bazén, whirloop, sauna, masáže apod.)

Sjezdové lyžování

Přímo v Hynčicích pod Sušinou se nachází lyžařské svahy ski areálu Kraličák s umělým zasněžováním vzdálené 180 m od hotelu.

V dosahu hotelu je řada dalších známých ski areálů, např. Kunčice (9km), Paprsek (15km), Dolní Morava (28km), Ramzová (22km), Petříkov (24km), Ostružná (21km).

Lyžařské běžecké tratě

Pokud jste spíše zastáncem běžeckého lyžování, pak najdete v okolí hotelu řadu běžeckých tratí např. Kralický Sněžník - Návrší - Stříbrnice - Paprsek a další.

Pěší turistika

Hynčice pod Sušinou jsou výhodným místem na nízkohorskou turistiku po východním úbočí vnitrozemského hřbetu masivu Králického Sněžníku i k túrám do centra masivu na Sušinu 1321 m n.m a dále k pramenům Moravy a na vrchol Králického Sněžníku 1423 m n.m. Vyhledávaným cílem pěších turistů je údolí Prudkého potoka, kudy vede jedna z nejnáročnějších a nejromantičtějších tras těchto hor.

Cykloturistika

Jako trasy pro cykloturistiku se nabízí řada zpevněných cest nebo asfaltových cestiček po vrstevnicích loukami a lesem. Lze samozřejmě zvolit i náročnější trasy s převýšením nebo trasy po silnicích 2. třídy apod. Tipy na výlety na kole: Paprsek, Kladské sedlo, Dolní Morava, po stopách bunkrů a další rádi poradíme na recepci.

Výlety autem

Pro cestování autem se nabízejí výlety do města Jeseníku a jeho okolí, Javorníku, Lipové Lázně, Ramzové, Šeráku a Červenohorského sedla. Dále lze využít blízkého pohraničního silničního přechodu v Dolní Lipce k návštěvě polského Klodzka. Lákavá je i možnost koupání v termálním koupališti ve Velkých Losinách spojené s prohlídkou zámku a rozlehlého parku.

Projížďky na koních

Nejkrásnější pohled na svět je ze hřbetu koně Jízdárna Černý kůň - Staré Město Pokud jste milovníci jezdectví, určitě neodoláte projížďce na koni. Doporučujeme jízdárnu Černý kůň ve Starém Městě. Je u fotbalového hřiště, vzdálena asi 4,5 km od hotelu.

Ceník chaty 2017/2018

 

Mimosezóna

  • 8 500 Kč/objekt/týden + el.en.skut.

30.9. - 21.12. 2017

19.3. - 1.7. 2018

min. pobyt - 3 noci

 

Zimní sezóna

  • 11 550 Kč/objekt/týden + el.en.skut.

2.1. - 18.3. 2018

min. pobyt - 3 noci

 

Letní sezóna

  • 10 500 Kč/objekt/týden + el.en.skut.

1.7. - 30.9. 2018

min. pobyt - 3 noci

 

Zkrácené pobyty

(celoročně, dle domluvy)

1500 Kč/objekt/den + 400,- Kč/pobyt (min. pobyt na 3 noci) + el.en.skut. 

Např.

při pobytu na 3 noci je cena 3 x 1.500 = 4.500 + 400 = 4.900,- Kč (+ skutečná el.en.)

 

Rezervujte si ubytování (nově i on-line)

<< zpět <<
 
NOVINKY
LAST MINUTE 2017

Omezená nabídka na pobyty s polopenzí za 600 Kč/os/noc do 21.12.2017!

last minute JESENIKY listopad 2017

Podzimní relax pro 2

SLEVA 25% na relax pobyt s domácí kuchyní, masáží, bazénem, vířivkou a bowlingem pro 2 osoby.