Hledáte nové zaměstnání? Nebaví Vás Vaše práce a chcete změnu ve svém životě?

Pojďte pracovat k nám do Hynčic pod Sušinou do krásné horské přírody na pomezí Jeseníků a Kralického Sněžníku. Náš hotel funguje celoročně, a proto se jedná o stálý pracovní poměr.

Naším posláním je dělat lidi spokojenými. A víme, že pouze spokojený zaměstnanec je schopen naplňovat toto naše poslání. Zaměstnancům dáváme takové pracovní podmínky, aby byli spokojení, ale vyžadujeme, aby byli spolehliví, zodpovědní a dynamičtí.

AKTUÁLNĚ OBSAZUJEME
TYTO PRACOVNÍ POZICE

Detailní informace o jednotlivých obsazovaných pracovních pozicích získáte jejich rozkliknutím.

Náplň práce

  • Obsluha hostů v restauraci hotelu
  • Starost o čistotu stolů a restaurace
  • Práce s pokladnou

Co požadujeme?

  • vyučení nebo prokazatelnou praxi v oboru
  • spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • samozřejmostí je příjemné a profesionální vystupování

Co nabízíme?

  • práci na plný úvazek formou hlavního pracovního poměru
  • celoroční zaměstnání formou týdenních turnusů
  • plat 18 000 – 21 000 Kč/měsíc
  • ubytování zdarma
  • příspěvek na stravování v našem hotelu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příjemné horské pracovní prostředí

Náplň práce

  • Obsluha hostů při penzích
  • Výpomoc v restauraci
  • Úklid pokojů a hotelu

  • Vyučení nebo praxe v oboru je vítána – NENÍ PODMÍNKOU
  • Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • Příjemné vystupování

  • Práci na plný úvazek formou hlavního pracovního poměru
  • Celoroční zaměstnání formou týdenních turnusů
  • Mzda 15 000 až 20 000 Kč
  • Ubytování zdarma
  • Příspěvek na stravování v našem hotelu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příjemné horské pracovní prostředí

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PRÁCI
SE NÁM OZVĚTE

Pokud seriózně uvažujete o práci v hotelu Sněženka, zašlete nám prosím svůj životopis a motivační dopis. Rádi si je přečteme a vhodné uchazeče pozveme na osobní pohovor. Nebo nám zavolejte na níže uvedená čísla a zeptejte se na další detaily.

null

+420 608 555 276

null

+420 583 239 008