Hledáte nové zaměstnání? Nebaví Vás Vaše práce a chcete změnu ve svém životě?

Pojďte pracovat k nám do Hynčic pod Sušinou do krásné horské přírody na pomezí Jeseníků a Kralického Sněžníku. Náš hotel funguje celoročně, a proto se jedná o stálý pracovní poměr.

Naším posláním je dělat lidi spokojenými. A víme, že pouze spokojený zaměstnanec je schopen naplňovat toto naše poslání. Zaměstnancům dáváme takové pracovní podmínky, aby byli spokojení, ale vyžadujeme, aby byli spolehliví, zodpovědní a dynamičtí.

AKTUÁLNĚ OBSAZUJEME
TYTO PRACOVNÍ POZICE

Detailní informace o jednotlivých obsazovaných pracovních pozicích získáte jejich rozkliknutím.

Náplň práce :

  • zodpovědnost za řízení Horského hotelu Sněženka v Hynčicích pod Sušinou, včetně restaurace, wellness a technického zázemí
  • řízení kolektivu až cca 15 pracovníků
  • řízení recepce hotelu včetně řešení ubytování a požadavků hostů
  • práce s hotelovým informačním systémem
  • řízení rezervace pobytu, tvorby a zasílání nabídek na ubytování
  • zajištění skupinových a firemních akcí
  • odpovědnost za zajištění chodu hotelu, tj. zajištění zásobování, služby, servis, kontroly zařízení apod.

Požadujeme :

  • vzdělání min. SŠ, podmínkou praxe v oboru nebo na obdobné pozici min. 2 roky
  • znalost AJ nebo NJ mim. základní úroveň
  • organizační schopnosti, schopnost vést pracovní tým, flexibilita, příjemné vystupování,
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme :

  • příjemné pracovní prostředí v 3- hvězdičkovém hotelu
  • stravování a ubytování v místě v místě
  • bonusy za výkony
  • příspěvek na důchodové připojištění

  • práce na recepci hotelu Sněženka v Hynčicích pod Sušinou okres Šumperk
  • přihlašování a odhlašování hostů, řešení požadavků hostů
  • rezervace pobytu, tvorba a zasílání nabídek na ubytování
  • provozní zajišťování chodu hotelu (úklid, údržba, zásobování, služby)
  • provozní zajišťování chodu restaurace, wellness, bowling
  • řízení kolektivu až cca 8 pracovníků

Ostatní:

  • týdenní turnusy

Nabízíme :

  • příjemné pracovní prostředí
  • stravování a ubytování v místě

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PRÁCI
SE NÁM OZVĚTE

Pokud seriózně uvažujete o práci v hotelu Sněženka, zašlete nám prosím svůj životopis a motivační dopis. Rádi si je přečteme a vhodné uchazeče pozveme na osobní pohovor. Nebo nám zavolejte na níže uvedená čísla a zeptejte se na další detaily.

null

+420 608 555 276

null

+420 583 239 008