Naše horská chata je v těsné blízkosti hotelu Sněženka a může se v ní pohodlně ubytovat 8 až 10 osob. Chata je jednoduše a účelně vybavena a najdete v ní vše, co potřebujete ke své dovolené.

V přízemí chaty najdete obytnou část s kuchyní. Relaxovat zde můžete na rozkládací pohovce při sledování plápolajícího ohně v krbových kamnech nebo ty méně romantické duše – u televize. Tato pohovka v obývací části je rozkládací a může sloužit pro spaní až dvou osob.

K přípravě jídla skvěle poslouží kompletně vybavená kuchyň s varnou deskou, elektrickou troubou, digestoří, lednicí, mikrovlnnou troubou, myčkou a veškerým nádobím. Sníst si navařené jídlo nebo jen tak posedět s přáteli můžete u jídelního koutu.

V přízemí chaty je také koupelna s velkou rohovou vanou a sprchovým koutem a samostatné WC, což je při větším počtu ubytovaných osob jistě výhoda. Obavy nemusíte mít ani o úložné prostory, těch je tu také dostatek.

V prvním poschodí se nachází dvě samostatné ložnice, každá z nich pro 4 osoby. Obě ložnice mají balkón s pěkným výhledem. Další dvě osoby mohou přespat, jak již bylo zmíněno, v obývacím pokoji v přízemí na rozkládací pohovce, a tak chata pojme až 10 osob

Chata je dálkově vytápěna ústředním topením z nedalekého hotelu Sněženka a vy si jej můžete regulovat samostatně na každém radiátoru. Chata je nekuřácká.

Zejména v létě oceníte příjemné venkovní posezení na terase pro 4 osoby a zastřešené posezení u venkovního krbu pro 10 osob. Toto zastřešené posezení je v zahrádce hned za chatou a můžete si zde užít naprosté soukromí a výhled přímo do lesa. Díky zastřešení můžete grilovat i za nepříznivého počasí.

Před chatou je bezpečné parkování pro dvě osobní auta.

Ceny za ubytování v chatě jsou na rozdíl od pokojů a apartmánů uváděny bez stravování (tedy i bez snídaně). Pokud se vám ale nechce na dovolené vařit, nevadí, velice rádi vás uvítáme v naší hotelové restauraci, v níž si můžete klidně objednat polopenzi nebo plnou penzi na celý svůj pobyt nebo si prostě dle libosti přijít pochutnat na dobrotách z našeho jídelního lístku. Za poplatek můžete využívat také ostatní zařízení hotelu jako je bowling, wellness nebo billiard.

CENÍK UBYTOVÁNÍ

Ceny jsou uvedeny za celý objekt VČETNĚ:

 • DPH
 • Využívání venkovního bazénu, víceúčelového hřiště, dětského hřiště a koutku, venkovního ohniště, grilu a udírny

Cena ubytování na chatě NEZAHRNUJE:

 • Místní a rekreační poplatek
 • Stravování
 • Spotřebu elektrické energie
 • Při kratších než týdenních pobytech, minimálně 3 noci – poplatek 400 Kč/pobyt
 • Vstup do vnitřního bazénu, vířivky a sauny
 • Využívání bowlingu, billiardu, stolního fotbálku a tenisu, trampolíny a dalšího sportovního náčiní
 • Při příjezdu složí ubytovaný na recepci hotelu vratnou zálohu ve výši 2000 Kč
 • Chatu klient přebírá uklizenou a při odjezdu předává opět uklizenou
 • Za přeúklid pracovnicí hotelu při odjezdu účtujeme 500 Kč. O tuto částku je ponížena vratná záloha.
 • V případě nutnosti provedení celkového úklidu chaty účtujeme 1500 Kč

REZERVACE CHATY

  Termín rezervace od*

  Termín rezervace do*

  Počet osob (max. 10 osob)

  dospělí

  děti od 4-12 let

  děti do 4 let

  Stravování*

  Jméno a příjmení*

  Firma

  Adresa (ulice a číslo)*

  Obec a PSČ*

  Emailová adresa*

  Telefonní číslo*

  Poznámka k rezervaci


  Tuto nezávaznou rezervaci Vám do 48 hodin potvrdí pracovnice naší recepce.

  Děkujeme za zájem o ubytování v Chatě U Sněženky.

  DALŠÍ TYPY UBYTOVÁNÍ