Dokonalá rodinná dovolená, nezapomenutelný romantický pobyt a vlastně ani žádná firemní akce se neobejde bez odpočinku a relaxace. Protože chceme, aby váš pobyt u nás byl skutečně dokonalý a nezapomenutelný, máme pro vás připravenu wellness zónu s bazénem, vířivkou a finskou saunou.

Naše wellness vás nabije novou energií, ať už za sebou máte náročný den na lyžích, na kole, mnohakilometrovou túru nebo třeba celodenní teambuildingový program. Abyste si odpočinuli ještě více, nabízíme našim hostům různé druhy masáží.

VNITŘNÍ a VENKOVNÍ BAZÉN

Zaplavte si třeba ještě před snídaní nebo večer po náročném dni na lyžích a kochejte se přitom výhledem do nádherné horské krajiny. Náš vnitřní bazén má rozměry 7,5 x 3,5 metru a umožní vám příjemnou relaxaci při plavání. V létě pro vás máme připraven také venkovní bazén, který milují zejména (ale nejen) děti.

VÍŘIVKA

Dopřejte si bublající horkou relaxaci v naší vířivé vaně. Nejlépe si ji vychutnáte romanticky ve dvou třeba se skleničkou sektu v ruce. Pro absolutní soukromí si můžete pronajmout celý prostor bazénu a vířivky. Když budete chtít, může do vířivky skočit celá vaše rodina, vejdou se do ní totiž 4 osoby.

FINSKÁ SAUNA

Uvolněte své unavené svaly a zklidněte svou vystresovanou mysl v příjemném suchém teple naší sauny. Podle vědeckých studií saunování snižuje hladinu cukru v krvi u diabetiků, posiluje srdce a zlepšuje prokrvení organismu, uděláte tak zároveň něco pro své zdraví.

MASÁŽE

Jako vrchol relaxace vám nabízíme individuální masáže na objednávku. Je libo klasickou sportovní masáž? Masáž s lávovými kameny či baňkami? Medovou masáž? Nebo jen reflexní masáž chodidel?