Krásné horské prostředí je výbornou kulisou také pro uspořádání svatby. Když svěříte svůj „velký den“ nám, postaráme se o Váš naprostý komfort a spokojenost a Vy si dopřejete dokonalý zážitek na celý život.

Postaráme se Vám o svatební obřad, svatební hostinu i raut a také pomůžeme nebo zajistíme kompletní svatební program. Cena za uspořádání svatby se odvíjí od počtu hostů a Vašich dalších požadavků, proto nás prosím kontaktujte a my Vám na základě poskytnutých informací rádi vytvoříme konkrétní cenovou nabídku. Samozřejmostí je zvýhodněná cena na ubytování a další služby našeho hotelu pro všechny svatebčany.

PROČ MÍT SVATBU
 NA SNĚŽENCE

SVATEBNÍ OBŘAD A PROGRAM

Zajistíme pro vás kompletní zázemí pro váš svatební obřad a hostinu včetně výzdoby a oddávajícího. V teplých měsících se svatební obřad odehrává v krásném venkovním prostředí u lesa, ale dokážeme zařídit i vnitřní „mokrou“ variantu obřadu. Umíme pro vás zajistit také hudební doprovod (DJ, kapela atd.), svatebního fotografa či kameramana, speciální zábavní program a mnoho dalšího.

SVATEBNÍ MENU

Menu pro Vaši svatební hostinu a následný raut vytvoříme přesně podle Vašich představ a požadavků. Pro přípravu všech pokrmů používáme kvalitní lokální suroviny, naši kuchaři mají svou práci rádi a uvaří pro Vás s maximální péčí a láskou a díky speciální metodě pomalého vaření v páře a přípravě vlastních podomácku vakuovaných porcí masa s domácí marinádou je kvalita a chuť našeho masa a ryb na ještě vyšší úrovni.

Na základě Vašich požadavků můžeme připravit také speciální menu, např. bezlepkové, vegetariánské atd.

ZÁBAVA A ODREAGOVÁNÍ

Svatebčané mohou využít také další zázemí našeho hotelu a strávit tak část svatebního dne jinak než u svatební tabule. V rámci svatby můžete relaxovat v našem wellness se saunou, vířivkou a vnitřním bazénem, můžete se pobavit uvnitř při bowlingu, billiardu, fotbálku nebo stolním tenise. Nebo v rámci svatby zapojit také některé z našich venkovních atrakcí – gril, ohniště, víceúčelové hřiště, kuželky, petanque a další.

Horský hotel Sněženka - Dvoulůžkový pokoj

UBYTOVÁNÍ

I v případě větší svatby nebudete mít problém s ubytováním všech svatebních hostů. V našem hotelu ubytujeme až 70 osob, a proto mohou všichni svatebčané pohodlně přespat do druhého dne a užít si i celou večerní zábavu. Všechny naše dvou-, tří-, čtyř- a pětilůžkové pokoje a apartmány jsou komfortně zařízeny a všechny mají vlastní sociální zařízení, TV a připojení k internetu.

JAK MŮŽE VYPADAT
VAŠE SVATBA NA SNĚŽENCE

NEVÁHEJTE a USPOŘÁDEJTE
SVOU SVATBU NA SNĚŽENCE

  Jméno a příjmení*

  Emailová adresa*

  Telefonní číslo

  Požadovaný termín svatby*

  Alternativní termíny svatby v případě obsazení

  Počet svatebních hostů

  Vaše zpráva pro nás


  Ozveme se Vám do 48 hodin a probereme společně detaily a naše možnosti.

  Děkujeme za zájem o konání svatby v našem hotelu.

  NEBO NÁM NAPIŠTE E-MAIL ČI ZAVOLEJTE

  null

  +420 608 555 276

  null

  +420 583 239 008