Ať už jste naším hotelovým hostem nebo ne, můžete si přijít vychutnat výborné jídlo do naší restaurace. Jídlo s nádechem Jeseníků, jídlo vařené z kvalitních a většinou lokálních surovin, jídlo připravované našimi kuchaři s péčí a láskou.

Naši ubytovaní hosté mohou využít ke svému pobytu stravování formou penze. Nebo se nemusejí vázat a do restaurace přijít podle svého přání a chuti a vždy si vybrat něco z našeho stálého menu a vinného lístku. V průběhu letní i zimní sezóny připravujeme také denní menu a naši nabídku zpestřujeme speciálními sezónními pokrmy.

Co se u nás vaří můžete sledovat na našem Facebooku a Instagramu.

JÍDELNÍ A NÁPOJOVÝ LÍSTEK

VINNÝ LÍSTEK

OTEVÍRACÍ DOBA

pondělí až čtvrtek

10:00 – 22:00

pátek a sobota

10:00 – 23:00

neděle

10:00 – 22:00

KVALITNÍ, LOKÁLNÍ SUROVINY

Okolní horská krajina sice není tak úrodná jako jiné oblasti naší republiky, ale o to více zajímavých a kvalitních lokálních surovin nabízí. Pěstitelé, farmáři i výrobci potravin z hor jsou pracovití a poctiví, a to se projevuje i na jejich produktech a našich pokrmech z nich připravených.

Již mnoho let spolupracujeme například se společností PRO-BIO, která sídlí jen 6 km od nás ve Starém Městě a která se specializuje na bio potraviny, podporu ekologického zemědělské a zachování tradičních ale často zapomenutých plodin.

POCTIVÉ VAŘENÍ S LÁSKOU

Dobrá jídla nevznikají jen díky dobrým surovinám, ale zejména díky lidem, kteří je připravují a díky tomu, jak je připravují. Naši kuchaři jsou zkušení, ale přesto jsou inovativní. Svou práci mají rádi a jejich péče a vaření s láskou je poznat na každém jídle.

Zdravější a chutná jídla připravujeme také díky technologii pomalého vaření v páře s využitím podomácku připravených, vakuově balených porcí masa v domácích marinádách. Díky tomu se kvalita, chuť i vzhled našich ryb a masa dostala na ještě vyšší úroveň. Přijďte ochutnat.

OCHUTNEJTE JESENÍKY

Naše restaurace je díky používání lokálních a tradičních surovin, spolupráci s regionálními dodavateli a používání tradičních receptů součástí programu Ochutnejte Jeseníky. Přijďte ochutnat třeba naše houbové špaldoto, ze kterého toho Jeseníky, hory a lesy přímo čiší.

RYZÍ PIVO Z HOR

V Česku je pivo národním nápojem ba dokonce národním pokladem, a proto kvalitní točené pivo nesmí chybět ani v naší restauraci. A jelikož v nedalekých Hanušovicích sídlí pivovar HOLBA pyšnící se sloganem „Ryzí pivo z hor“ a mnoha oceněními za chuť a kvalitu piva, byla pro nás volba „co točit“ snadná a jasná.