Krásná okolní horská příroda nabízí spoustu zajímavých cyklistických tras pro sváteční i náročně cyklisty. Na kole tak můžete vyrazit do okolních lesů a luk, kde najdete řadu zpevněných cestiček vedoucích po vrstevnici. Nebo se můžete vydat do kopců s řadou převýšení a vyrazit třeba na cyklovýlet na Paprsek, do Kladského sedla nebo na Dolní Moravu.

Zkušení cyklisté si přijdou na své na Kralickém trailu a rozhodně stojí za to navštívit i další bajkerské lokality v okolí – Singltrek Suchák, Rychlebské stezkyKouty nebo bikepark Kareš.

Cyklisté, kteří přijedou s vlastními koly, mohou zdarma využít naši hotelovou úschovnu kol, kde lze nabít elektrokola. Pro ty, kteří se rozhodnou vyrazit na kolo až na místě, doporučujeme využít možnost zapůjčení elektrokola v nedalekém bikecentru.

Kromě vyjížděk na kole jsou stále populárnější také koloběžky. Vyzkoušejte je také vy, v našem hotelu vám je rádi zapůjčíme.

Po náročném cyklovýletu nebo výletu na koloběžce jistě oceníte odpočinek v naší wellness zóně a výborné jídlo naší restaurace.