Přivezte svoje „sněženky a machry“ na pomezí Jeseníků a Kralického Sněžníku k nám do hotelu Sněženka v Hynčicích pod Sušinou. Moderní lyžařský areál Ski Kraličák, který je určen pro začátečníky i pokročilé lyžaře, máme skoro za okny a stejně tak řadu strojově upravovaných běžkařských tratí.

Již dlouhá léta k nám jezdí školy, a to nejen na lyžařské výcvikové kurzy, ale také na sportovní kurzy či školy v přírodě, a proto již máme řadu zkušeností a víme, co taková školní akce vyžaduje.

PROČ USPOŘÁDAT
LYŽÁK NA SNĚŽENCE

UBYTOVÁNÍ

Náš tříhvězdičkový hotel má kapacitu 70 osob, a to ve dvou-, tří-, čtyř- a pětilůžkových pokojích a dvou apartmánech. Všechny pokoje a apartmány prošly rekonstrukcí a komfortně zařízeny, všechny mají vlastní sociální zařízení, TV a připojení k internetu. Ústřední topení zajišťuje tepelný komfort ve všech pokojích i během té nejkrutější zimy.

STRAVA JAKO OD MAMINKY

Pro lyžařské kurzy i další školní pobyty připravujeme domácí kuchyni skládající se každý den ze 4 jídel – snídaně, oběd, večeře, II.večeře. Kromě toho je v ceně pobytu obsažený také kvalitní celodenní pitný režim. Stravování probíhá v oddělené jídelně, ve které budete mít klid a soukromí.

SJEZDOVKY A STOPY POD OKNY

Lyžařský areál Ski Kraličák je vzdálen pouze 200 metrů od našeho hotelu, je určen pro všechny úrovně lyžařů – od začátečníků po zkušené – a je vybaven vším co patří k modernímu lyžařskému středisku včetně umělého zasněžování.

V dosahu se nacházejí také další lyžařská střediska jako například Paprsek, Kunčice, Ramzová, Petříkov, Ostružná, Branná, Přemyslov či Červená voda.

Nad naším hotelem se dá „nastoupit“ také na několik strojově upravovaných běžkařských stop včetně magistrály vedoucí z Dolní Moravy přes Paprsek na Červenohorské sedlo.

PROSTORY PRO VÝUKU

Pro výuku máte k dispozici soukromý klimatizovaný salónek, jenž pojme dle uspořádání 20 až 70 osob. Místnost je vybavena promítacím plátnem, dataprojektorem, flipchartem, televizí s DVD přehrávačem, bezdrátovým připojením k internetu a možností připojení notebooku na hi-fi ozvučení. Pro výukovou část programu tak u nás nebudete nic postrádat.

BOHATÉ NELYŽAŘSKÉ VYŽITÍ

V případě nepříznivého počasí vám náš hotel nabízí také řadu alternativních programů k lyžování. Můžete využít dvě bowlingové dráhy, vnitřní bazén se saunou a vířivkou, billiard, stolní tenis, stolní fotbálek nebo třeba různé společenské hry.

DOPRAVNÍ DOSTUPNOST

Přímo u našeho hotelu je parkoviště, na němž můžete zdarma zaparkovat i dlouhým autobusem. Děti tak nebudou muset nosit svá (mnohdy velmi těžká) zavazadla na delší vzdálenosti. Kromě toho jim s nimi rádi pomůžeme.

Další možností je příjezd vlakem. Dobré vlakové spojení k nám je z Olomouce (směr Jeseník) s přestupem v Hanušovicích (směr Staré Město pod Sněžníkem), zastávka vlaková stanice Chrastice.

NEVÁHEJTE a POPTEJTE
ŠKOLNÍ POBYT NA SNĚŽENCE

  Jméno a příjmení*

  Škola či jiná organizace*

  Emailová adresa*

  Telefonní číslo

  O jaký druh akce máte zájem?

  Věková skupina

  Termín akce od*

  Termín akce do*

  Počet žáků/studentů

  Počet pedagogů

  Vaše zpráva pro nás


  Ozveme se Vám do 48 hodin a probereme společně detaily a naše možnosti.

  Děkujeme za zájem o konání pobytu v našem hotelu.

  NEBO NÁM NAPIŠTE E-MAIL ČI ZAVOLEJTE

  null

  +420 608 555 276

  null

  +420 583 239 008