Vyrazte se svými žáky na zdravý horský vzduch a užijte si senzační školu v přírodě na pomezí Jeseníků a Kralického Sněžníku u nás v Hynčicích pod Sušinou. Již dlouhá léta k nám jezdí školy, a to nejen na školy v přírodě, ale také na sportovní a lyžařské kurzy, a proto již máme řadu zkušeností a víme, co taková školní akce vyžaduje.

PROČ USPOŘÁDAT
ŠKOLU V PŘÍRODĚ NA SNĚŽENCE

UBYTOVÁNÍ

Náš tříhvězdičkový hotel má kapacitu 70 osob, a to ve dvou-, tří-, čtyř- a pětilůžkových pokojích a dvou apartmánech. Všechny pokoje a apartmány prošly rekonstrukcí a komfortně zařízeny, všechny mají vlastní sociální zařízení, TV a připojení k internetu.

PROSTORY PRO VÝUKU

Pro výuku máte k dispozici soukromý klimatizovaný salónek, jenž pojme dle uspořádání 20 až 70 osob. Místnost je vybavena promítacím plátnem, dataprojektorem, flipchartem, televizí s DVD přehrávačem, bezdrátovým připojením k internetu a možností připojení notebooku na hi-fi ozvučení. Pro výukovou část programu tak u nás nebudete nic postrádat.

BOHATÉ VYŽITÍ PRO DĚTI

U našeho hotelu je dostupná řada volnočasových aktivit – ohniště, venkovní dětské hřiště, trampolína, pétanque, ruské kuželky. Rádi vám zapůjčíme také míče nebo létající talíře.

V případě nepříznivého počasí vám náš hotel nabízí také řadu alternativních programů. Můžete využít dvě bowlingové dráhy, vnitřní bazén se saunou a vířivkou, billiard, stolní tenis, stolní fotbálek nebo třeba různé společenské hry.

STRAVA JAKO OD MAMINKY

Pro školy v přírodě i další školní pobyty připravujeme domácí kuchyni skládající se každý den z 5 jídel – snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře. Kromě toho je v ceně pobytu obsažený také kvalitní celodenní pitný režim. Stravování probíhá v oddělené jídelně, ve které budete mít klid a soukromí.

Tipy na výlety - Hotel Sněženka

ATRAKTIVNÍ CÍLE PRO VÝLETY

V okolí našeho hotelu je řada zajímavých a dostupných zejména přírodních míst k vidění. Podívejte se na naše tipy na výlety.

DOPRAVNÍ DOSTUPNOST

Přímo u našeho hotelu je parkoviště, na němž můžete zdarma zaparkovat i dlouhým autobusem. Děti tak nebudou muset nosit svá (mnohdy velmi těžká) zavazadla na delší vzdálenosti. Kromě toho jim s nimi rádi pomůžeme.

Další možností je příjezd vlakem. Dobré vlakové spojení k nám je z Olomouce (směr Jeseník) s přestupem v Hanušovicích (směr Staré Město pod Sněžníkem), zastávka vlaková stanice Chrastice.

NEVÁHEJTE a POPTEJTE
ŠKOLNÍ POBYT NA SNĚŽENCE

  Jméno a příjmení*

  Škola či jiná organizace*

  Emailová adresa*

  Telefonní číslo

  O jaký druh akce máte zájem?

  Věková skupina

  Termín akce od*

  Termín akce do*

  Počet žáků/studentů

  Počet pedagogů

  Vaše zpráva pro nás


  Ozveme se Vám do 48 hodin a probereme společně detaily a naše možnosti.

  Děkujeme za zájem o konání pobytu v našem hotelu.

  NEBO NÁM NAPIŠTE E-MAIL ČI ZAVOLEJTE

  null

  +420 608 555 276

  null

  +420 583 239 008