Hledáte nové zaměstnání? Nebaví Vás Vaše práce a chcete změnu ve svém životě?

Pojďte pracovat k nám do Hynčic pod Sušinou do krásné horské přírody na pomezí Jeseníků a Kralického Sněžníku. Náš hotel funguje celoročně, a proto se jedná o stálý pracovní poměr.

Naším posláním je dělat lidi spokojenými. A víme, že pouze spokojený zaměstnanec je schopen naplňovat toto naše poslání. Zaměstnancům dáváme takové pracovní podmínky, aby byli spokojení, ale vyžadujeme, aby byli spolehliví, zodpovědní a dynamičtí.

AKTUÁLNĚ OBSAZUJEME
TYTO PRACOVNÍ POZICE

Detailní informace o jednotlivých obsazovaných pracovních pozicích získáte jejich rozkliknutím.

Hledáme novou tvář naší recepce s profesionálním přístupem, která bude k ruce manažerovi hotelu.

Co vás čeká

  • práce s hotelovým informačním systémem (možnost zaučení),
  • aktualizace údajů a rezervací v hotelovém systému, skladové hospodářství,
  • zastřešení recepčních operací a administrativa spojená s provozem,
  • řešení požadavků hostů,
  • zajišťování provozu hotelu včetně restaurace, wellness, bowling atd.,
  • řízení kolektivu pracovníků své směny,
  • týdenní turnusy se zajištěným ubytováním.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • vzdělání v oboru cestovního ruchu nebo adekvátní praxi na obdobné pozici,
  • komunikační a organizační schopnosti,
  • zájem učit se novým věcem a klientsky orientovaný přístup,
  • komunikativní znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka výhodou),
  • pokročilá znalost práce s PC (MS Office, hotelové systémy výhodou),
  • bezúhonnost, čistý trestní rejstřík,
  • zkušenosti na obdobné pozici velmi vítané.

Nabízíme :

  • příjemné pracovní prostředí a zázemí českého rodinného zaměstnavatele
  • stravování a ubytování v místě
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • celoroční provoz
  • týdenní turnus

Nástup dle dohody.

Smlouvu je možné uzavřít na zimní sezónu nebo na HPP.

Co vás čeká

  • obsluha hostů
  • komunikace s hosty, příjemné vystupování
  • udržování pořádku a čistoty v prostorách restaurace
  • týdenní turnusy se zajištěnou stravou a ubytováním

  • vzdělání nebo předchozí praxe na dané pozici
  • profesionální jednání a vystupování
  • organizační schopnosti

Nabízíme :

  • zázemí českého rodinného zaměstnavatele
  • celoroční provoz, týdenní turnus
  • stravování a ubytování v místě zdarma
  • příspěvek na důchodové připojištění

Nástup možný ihned, případně dle dohody

Náplň práce :

  • příprava hotových jídel i minutkové kuchyně
  • příprava jídel pro účely hotelového stravování a společenských akcí/rautů
  • spolupráce na tvorbě jídelních lístků
  • udržování efektivity provozu a zodpovědnost za dodržování nastavených standardů

Požadujeme:

  • ukončené středoškolské vzdělání v oboru kuchař/ka nebo prokazatelnou praxi v oboru
  • zkušenost s hotelovou kuchyní výhodou
  • znalost výrobních procesů
  • spolehlivost, pracovitost

Nabízíme :

  • zázemí českého, rodinného zaměstnavatele
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost podílet se na nastavení gastronomie hotelu
  • stravování a ubytování v místě
  • bonusy a odměny za výkony
  • slevy na hotelové služby pro vás i vaši rodinu

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PRÁCI
SE NÁM OZVĚTE

Pokud seriózně uvažujete o práci v hotelu Sněženka, zašlete nám prosím svůj životopis a motivační dopis, ideálně pomocí formuláře níže. Rádi si je přečteme a vhodné uchazeče pozveme na osobní pohovor. Nebo nám zavolejte na níže uvedená čísla a zeptejte se na další detaily.

    Jméno a příjmení*

    Pozice

    Emailová adresa*

    Telefonní číslo

    Vaše zpráva pro nás

    Přiložit životopis a motivační dopis

    MŮŽETE NÁS KONTAKTOVAT
    I PŘÍMO

    null

    +420 608 555 276

    null

    +420 583 239 008