Vánoční večírek, firemní oslavu, teambulding, prezentaci nového výrobku, školení, seminář či jakoukoliv jinou firemní akci můžete uspořádat v krásném horském prostředí.

Náš hotel Vám nabízí nejen atraktivní polohu na pomezí Jeseníků a Kralického Sněžníku, ale také perfektní servis, skvělé jídlo a pitíkvalitní zázemí pro pracovní část programu i pro zábavu, mnoho odpočinkových a teambuildingových aktivit (wellness, bowling, grilování, lyžování a běžkování, cyklistika a mnoho dalšího).

V zajišťování firemních akcí máme dlouholeté zkušenosti, jsme sehraný tým a máme kvalitní spolupracovníky, díky čemuž se pyšníme řadou kladných referencí od menších, středních i velkých firem, jako jsou ČEZ, UniCredit Bank, ČSOB, Canon, Linde Gas, Dr.Öetker, Molpi Group a další.

PROČ USPOŘÁDAT
FIREMNÍ AKCI NA SNĚŽENCE

UBYTOVÁNÍ

V našem hotelu ubytujeme až 70 osob, a proto mohou všichni účastníci akce pohodlně přespat do druhého dne a užít si i večerní zábavu. Všechny naše dvou-, tří-, čtyř- a pětilůžkové pokoje a apartmány jsou komfortně zařízeny a všechny mají vlastní sociální zařízení, TV a připojení k internetu.

PRACOVNÍ ZÁZEMÍ

Pro firemní akce máme k dispozici soukromý klimatizovaný salónek, jenž pojme dle uspořádání 20 až 70 osob. Salónek je vybaven promítacím plátnem, dataprojektorem, flipchartem, televizí s DVD přehrávačem, bezdrátovým připojením k internetu a možností připojení notebooku na hi-fi ozvučení. Pro pracovní část programu tak u nás nebudete nic postrádat.

ZÁBAVA A ODREAGOVÁNÍ

Náš hotel poskytne nejen pracovní zázemí, ale také spoustu odpočinkových a zábavních aktivit. V rámci vaší akce můžete relaxovat v našem wellness se saunou, vířivkou a vnitřním bazénem, můžete se pobavit uvnitř při bowlingu, billiardu, fotbálku nebo stolním tenise. Nebo v rámci akce využít některé z venkovních atrakcí – gril, ohniště, víceúčelové hřiště, kuželky, petanque a další.

STRAVOVÁNÍ, RAUTY

Dle požadavků pořadatele připravíme na akci speciální jídelníček, studené i teplé rauty, drobné pohoštění, coffee breaky nebo třeba ve velkém venkovním grilu upečeme selátko.

TEAMBULDING A ANIMACE

Velmi rádi vám pomůžeme i s doplňkovým animačním nebo teambuildingovým programem vaší akce. Atraktivní horské prostředí nabízí spoustu možností na sportovní i jiné aktivity. Můžete si užít teambuilding s jízdou na koni, na lyžích, běžkách, na kole či koloběžce, paintball nebo třeba jízdu na čtyřkolkách. Společně s našimi spolupracujícími animátory umíme připravit také různé hry (i vícedenní), honby za pokladem a další.

NEVÁHEJTE a POPTEJTE
AKCI NA SNĚŽENCE

  Jméno a příjmení*

  Firma

  Emailová adresa*

  Telefonní číslo

  O jaký druh akce máte zájem?

  Termín akce od*

  Termín akce do*

  Počet osob

  Vaše zpráva pro nás


  Ozveme se Vám do 48 hodin a probereme společně detaily a naše možnosti.

  Děkujeme za zájem o konání akce v našem hotelu.

  NEBO NÁM NAPIŠTE E-MAIL ČI ZAVOLEJTE

  null

  +420 608 555 276

  null

  +420 583 239 008