Moc krásná dovolená, milý a velmi ochotný personám a velice dobré večeře. Za týden pobytu není opravdu co vytknout.

Čáslav Šťastných

Skvělý přístup. Milý a ochotný personál. Vynikající kuchyně. Vířivka po návratu z Králického Sněžníku jako bonus.

Patrik Brzica

Velká  spokojenost, vlídný, milý  personál,krásné  bydlení a prima sportovní vyžití, bazén a virivka super  a zlaté ruce pani maserky, ani se nám domů nechtělo 😊

Melicharovi

Líbilo se nám tu velice. Vlídný přístup personálu hotelu přidává další pomyslnou hvězdičku, kuchyně je nápaditá a skvělá, dispozice jednotlivých zařízení je promyšlená, Příjemně se tu, byť dočasně, bydlí. My jsme byli velmi spokojeni

Koldovi

Skvělá dovolená – 8/2018. Poděkování všem  zvláště paní recepční. Díky, díky, díky.

Karel – Trhové Sviny

Pobyt jsme si moc užili. Hotel je blízko turistických tras, takže jsme toto využili a vyšlápli si na Kralický Sněžník. Večer pak relax ve vířivce. Vše doplňuje přátelský a ochotný personál.

Jaroslav P

Moc děkujeme za krásný víkend, výborné jídlo, nejlepší polévky na světě :-). Velmi milému a ochotnému personálu děkuji za první pomoc při mé zdravotní indispozici. Byli jste super !!

Radka Č

Děkujeme personálu hotelu Sněženka za nádhernou dovolenou na přelomu roku (30.12.2015 – 3.1.2016). Všechno bylo bez chybičky – útulné čisté ubytování, výborné jídlo, wellness… Moc hezky připravený Silvestrovský večer včetně skvělého rautu a novoročního ohňostroje. Ale především milý, vstřícný a stále usměvavý personál, díky kterému zde panuje atmosféra klidu a pohody.

Ivana Adamcová

Chtěli bychom touto cestou poděkovat kolektivu hotelu Sněženka za příjemně strávené dny na přelomu roku 2015/2016 (29.12.2015-2.1.2016). Všechny služby byly bez potíží dostupné, což jsme velmi ocenili vzhledem k nedostatku sněhu na okolních svazích a tudíž nemožnosti lyžovat. Empatický, vstřícný a usměvavý personál se bez potíží může rovnat podobným ubytovacím zařízením třeba v Rakousku. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme klidné dny plné zdraví a spokojených zákazníků.

Dana Tarkowská

Děkujeme všem zaměstnancům Sněženky za vynikající servis a atmosféru během lyžařského výcviku sedmých ročníků. Nemožné ihned – zázraky na počkání, ve všem nám vycházeli vstříc, byli velmi tolerantní a ochotní k dětem. Užívali jsme si bazénu, společenské místnosti, bowlingu i pohodlných pokojíků. Za milé úsměvy a skvělou kuchyni děkujeme panu kuchaři a paní Libušce za výborné poháry. Pokud hledáte to pravé místo pro LVK vaší školy, Sněženka je jasná volba a sázka na jistotu.

ZŠ Husova Náměšť nad Oslavou