Dobrý den, v hotelu se nám moc líbilo. Vybavení, čistota, personál, stravování vše bezvadné.

Miloš P.

Váš hotel jsem vybrala úplně náhodou a byla to trefa do černého. Byli jsme velmi spokojeni se vším, co váš hotel nabízí, ale bez opravdu vstřícného chování personálu by to nebylo to pravé. Všichni se chovali velmi přátelsky a ochotně nám plnili všechna naše přání. Moc děkujeme a určitě se rádi vrátíme.

Anna Š. s rodinou

Dobrý den, i když jsme museli opustit Váš hotel předčasně z důvodů nemoci, můžeme vše hodnotit pouze pozitivně. Skvělé prostředí, milý personál, dokonalá kuchyně. Spokojení manželé Kholovi.
P.S. Už se těšíme na Silvestra

manželé Kholovi

S pobytem v hotelu Sněženka v Hynčicích pod Sušinou byla celá naše skupina velmi spokojena. Oceňujeme výborný stavebně – technický stav celého objektu, klid a krásnou okolní přírodu. Vážíme si vstřícného přístupu celého personálu hotelu včele s panem Tetenkou, oceňujeme milé a profesionální jednání paní recepční, chování obsluhy v jídelně i na baru, skvělou kvalitu stravování i vysoký standard ubytování, čistotu a tepelnou pohodu ve všech prostorách hotelu, kvalitní matrace a lůžkoviny na všech pokojích. Byli jsme velmi spokojeni i s přípravou salonku pro naši hudební práci, rádi kvitujeme i vysoký standard relaxačního zázemí v hotelovém wellness. Pobyt v tomto hotelu můžeme všem zájemcům o klidný pobyt vřele doporučit, naše skupina se na Sněženku bude ráda vracet. Za celou naši skupinu, P. Suchomel – organizátor

VHZ Šumperk

Byli jsme velice spokojeni. Zase někdy na viděnou.

Pepa
Dnes jsme se vrátili musím říct že úplně úžasné jídlo, welness, bazén, paní recepční a taky pán číšník a taký mladá pomocnice. Můžu jen doporučit! Dala bych za vše 4,5 hvězdičky místo 3 co tam mají
A. Orlíková

Pobyt ve Vašem zařízení byl skvělý, krásné pokoje, restaurace, terasy, bazén a výjimečný wellness – všechno na jedničku. Výborná strava, milý a ochotný personál – super paní recepční. Toto všechno přispělo ke spokojenému pobytu v nádherné přírodě Královského Sněžníku……za všechny moc díky.

Josef Č.

S pobytem u vás v rámci sportovního balíčku s polopenzí jsme byli velmi spokojeni. Krásný pokoj i prostorná koupelna,  velice kladně hodnotím rovněž matraci na spaní. Neobyčejně bohatá snídaně, včetně ovoce i zeleniny, výborná večeře včetně polévky. Velmi vstřícný a ochotný personál. Paní recepční poradila s turistikou, ochotně zařídila koloběžky i výměnu sportovních aktivit dle přání. Určitě všem známým pobyt zde doporučíme a sami ještě příště rádi přijedeme. Děkujeme za vše.

Špičákovi

Děkujeme za příjemný pobyt, moc se nám u vás líbilo. Krásné prostředí, skvělí lidé, výborná kuchyně – vše bylo na jedničku.

Zimčíkovi

Veliká spokojenost s vybavením i personálem. Děkujeme za vstřícnost, cítili jsme se božsky.

Táňa N.